Spotkanie świąteczne

Święta Bożego Narodzenia są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed świętami w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.
20 grudnia przedszkolaki z wszystkich grup spotkały się z swoimi rodzicami na przedświątecznych warsztatach.
Po zaprezentowaniu programów artystycznych dzieci wraz z rodzicami zabrały się do pracy.
W rodzinnej atmosferze, przy akompaniamencie kolęd powstały pełne uroku ozdoby i dekoracje świąteczne.
Spotkanie było doskonałą okazją dla Rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w świąteczny nastrój.
Miłym akcentem podczas występów dzieci z grupy był udział naszego absolwenta Filipa B. , który akompaniował dzieciom i ich rodzicom na keyboardzie podczas śpiewania kolęd w grupie IV. Serdecznie dziękujemy Filipowi za chęć udziału w spotkaniu i wspólne kolędowanie.
Dzieci z grupy III i IV wraz z wychowawczyniami składają podziękowania rodzicom za moc ciast, owoców i smakołyków, które były słodkim dopełnieniem warsztatów bożonarodzeniowych.
Serdeczne podziękowania mamie Dawida Z. z gr.IV!!!