Wydarzenia
Jak to dawniej bywało! - gr.IV
Pani Agatka zawsze o nas dba i motywuje, wszelkie kiszonki proponuje.
Widzimy to w świecie realnym i multimedialnym!
Dziękujemy naszym wspaniałym ...
Pająki, dynie...
Dzieci w grupie łączonej z pomocą Pani Dyrektor oraz Pani Anety wykonały lizaki Halloween oraz kolorowały dynie.
Spotkanie z przedstawicielem Straży Miejskiej - 3
Udział dzieci w trzecim spotkaniu cyklicznym z przedstawicielami Straży Miejskiej pt.: "Kodeks młodego ekologa".
"Ścieżka sensoryczna" - zabawy w gr.II
Jednym ze sposobów na poprawę motoryki dużej, rozwój wyobraźni dotykowej oraz poprawę równowagi i koordynacji ruchowej jest ,, Ścieżka sensoryczna" ...
Zabawy z wiatrem - gr.II
Przedszkolaki z gr. ll poznały niektóre właściwości wiatru za pomocą obserwacji, ćwiczeń oddechowych i filmu edukacyjnego.
Dzieciom udało się ...
